Rodinný penzion na břehu Lipenské přehrady

Objednejte si
dovolenou

+420 727 935 051
info@lipnotour.cz

Ochutnejte jídlo jako od babičky

Domácí česká kuchyně

Součástí našeho penzionu je menší restaurace s venkovní terasou, ve které převážně vaříme česká jídla. Jelikož si velice zakládáme na čerstvách surovinách, připravujeme nový jídelníček každy den. Spolupracujeme s místními farmáři a řezníky, takže si můžete být jisti, že u nás ochutnáte jedinečnou kvalitu. Rádí pro vás také připravíme speciální stravu, jako například vegetariánská, veganská nebo bezlepková jídla.

V ceně každého pobytu je zahrnuta bohatá snídaně, kterou podáváme formou bufetu. Můžete se těšit na spostu našich domácích dobrot, jako například několik druhů paštik nebo domácích marmelád s čerstvě upečeným pečivem.

Domácí výrobky přímo z našeho špajzu

Proč jsme začali s vyráběním našich vlastních výrobků?

Náš penzion je unikátní rodinnou atmosférou, ke které bezpodmínečně patří pravá domácí strava. Nechtěli jsme se tedy nikdy spoléhat na kupované suroviny, a proto jsme se rozhodli, že pro vás začneme vyrábět naše vlastní pochutiny. Nejprve jsme rozdělili role kuchařů a pekařů. Každého z naší rodiny baví a specializuje se na něco jiného. Máme u nás specialistu na paštiky, škvarkové pomazánky nebo vepřovky. Hlavní chloubou je naše maminka, která vyhrála první místo v cukrářské soutěži v Českých Budějovicích a peče delikátní dezerty, ale připravuje také džemy a marmelády ze sezónního ovoce, domácí sirupy a úžasné pesta, které si každý zamiluje.

Kromě klasické nabídky u nás můžete ochutnat také dobroty z domácí zabijačky. :) Rádi pro vás připravíme jitrnice, jelita, zabijačkový guláš, zabijačkovou polévku a tlačenku. 

Naší novinkou je také domácí pečivo, které jsme podávali dříve jen v našem penzionu, ale pro velký zájem jsme se rozhodli, že nechceme ochudit zákazníky, kterří si produkty koupí s sebou nebo objednají po telefonu/internetu. V naší nabídce máme několik druhů domácího chleba, bagetky, veku nebo výborné škvarkové placky.

Všechny výrobky můžete samozřejmě ochutnat v naší restauraci, ale také si je můžete objednat po telefonu nebo na našem eshopu.

Doufáme. že vám zachutnají a zpříjemní den. :) 

Piknikový košík s domácími výrobkyDomácí marmeládyVepřové ve vlastní šťávě

Vyžádejte si
zdarma
informace

+420 727 93 50 51
info@lipnotour.cz

Proč do Jižních Čech

Unikátní příroda

Lipno se nachází v Národním parku Šumava a tudíž je obklopeno malebnou přírodou, která je jako stvořená pro odpočinek a načerpání nových sil.

Sportovní vyžití

Okolí Lipna nabízí spousty zajímavých a kvalitních sportovních atrakcí, kterým vévodí osvětlená cyklistická stezka okolo celé přehrady.

Kvalitní služby

Lipno nabízí řadu kvalitních služeb, nádherné prostředí a je tím pravým místem pro rodinnou dovolenou.

 

 

Speciální nabídka

  • Letní sezóna

    Připravujeme pro Vás nové pobytové balíčky s jedinečnými aktivitami! :)

    ....