Rodinný penzion na břehu Lipenské přehrady

Objednejte si
dovolenou

+420 727 935 051
info@lipnotour.cz

Velikonoce 2019

Velikonoce klepou na dveře a my bychom Vám společně s jarním programem rádi nabídli i něco dobrého na zub. Slavíte raději v klidu doma nebo využijete volný čas na dovolenou v přírodě? U nás můžete zažít rodinnou pohodou a zároveň ochutnat jídlo jako od maminky! A co všechno pro vás máme připravené? Speciality z kůzlat, jehňat, několik druhů nádivek, jarních pomazánek a samozřejmě nebude chybět ani výběr z mazanců, beránků a koláčků. To vše můžete zapít pivními speciály z místních pivovarů. 
Jako dárek k pobytu od nás zdarma dostanete 60 minut wellness a přístup do mobilní aplikace Enjoy Lipno, ve které najdete spoustu zajímavých slev na různé aktivity v okolí Lipenské přehrady. Slevy platí na celý rok!! 
Pár tipů na výlety – Království lesa, Bobová dráha, Vyšebrodský klášter, Čertova stěna a mnoho dalších.

Více informací na telefonním čísle +420777071735
Těšíme se na Vás! 
      <p><a title=<  Zpět na výpis

Vyžádejte si
zdarma
informace

+420 727 93 50 51
info@lipnotour.cz

Proč do Jižních Čech

Unikátní příroda

Lipno se nachází v Národním parku Šumava a tudíž je obklopeno malebnou přírodou, která je jako stvořená pro odpočinek a načerpání nových sil.

Sportovní vyžití

Okolí Lipna nabízí spousty zajímavých a kvalitních sportovních atrakcí, kterým vévodí osvětlená cyklistická stezka okolo celé přehrady.

Kvalitní služby

Lipno nabízí řadu kvalitních služeb, nádherné prostředí a je tím pravým místem pro rodinnou dovolenou.

Speciální nabídka

 • Velikonoce 2019

  Velikonoce 2019

  Velikonoce klepou na dveře a my bychom Vám společně s jarním programem rádi nabídli pobyt v krásném penzionu i něco dobrého na zub.

  2100,-Kč

 • Speciální pobytové balíčky (pobyt, skipas, polopenze, wellness)

  Speciální pobytové balíčky (pobyt, skipas, polopenze, wellness)

  Máme pro Vás speciální pobytové balíčky, které propojují pobyt u nás v krásném penzionu U Přívozu, s lyžováním, relaxací ve vířivce/sauně a skvělou kuchyní v podobě polopenze.

  0